Конструкція

Корпуси роликів виготовлено зі зносостійкої полімерної композиції, що посилена армуючим наповнювачем. Нами запатентовано її склад і технологія виготовлення роликів. Геометричні розміри відповідають ГОСТ 22646-77. Для особливо жорстких умов експлуатації в якості полімеру використовується поліамід 6, якому властива дуже висока стійкість до зносу, а також висока втомна міцність, жорсткість, твердість і в’язкість.

Корпус виготовляється послідовним нагріванням композиції до температури її розм’якшення, з подальшим формуванням в прес-формі. При такому способі виготовлення робоча поверхня ролика і посадкові отвори під підшипники формуються одночасно – одним пресуванням. У результаті забезпечується їх співвісність, що в поєднанні з демпфірувальними властивостями полімеру, мінімізує динамічні навантаження на підшипники і знижує ризик аварійного заклинювання роликів при роботі.

Цій же меті сприяє висока жорсткість конструкції корпусу, що перешкоджає виникненню в його крайніх частинах значних циклічних і знакозмінних згинальних моментів. У всіх роликах використовуються підшипники підвищеної надійності серії 18000.

Герметичність конструкції підшипникових вузлів забезпечується двошаровим лабіринтовим ущільненням із замикаючим шаром мастила. Протягом всього терміну експлуатації вони не потребують обслуговування, відтак, немає необхідності періодично оновлювати закладення мастила. Ми здійснюємо суцільний контроль якості роликів і даємо гарантію на всю продукцію.

За погодженням із замовником ми можемо виготовити ролики нестандартних геометричних розмірів, а також ролики декількох видів: транспортні, приводні, дефлекторні, амортизуючі і конічні.

Наші контакти

  • 20250, Україна, Черкаська область
  • м. Ватутіно, вул. Індустріальна, 3Г

Conrol © All right reserved

Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ